visa
тел: (096) 806 66 51

Протяжки

Виводити:


Шнури та протяжки для чистки зброї в магазині Gun Master


 
Після покупки дорогої зброї, ви маєте пам'ятати про якісний та правильний догляд. Адже від правильної чистки залежить довгостроковість зброї, якість стрільби, задоволення від стрільби та полювання. Все найнеобхідніше для чистки ви можете купити в нашому магазині, в розділі «Чистка та догляд». У нас є гнучкі шомполи, шнури та протяжки для чистки зброї, а також багато інших необхідних інструментів для чистки зброї.

Протяжка для чистки зброї – це зручний та простий спосіб якісно очистити ствол. Можна сказати, що це один із найякісніших і надійніших пристроїв для чистки ствола в польових умовах. Завдяки бронзовому йоржу, протяжка видаляє великі й дрібні частинки нагару за один прохід, а м'яка пухова частина допоможе ретельно протерти канал. Додавання масла для зброї при чищенні значно покращить ефект, а одного проходу буде достатньо для отримання ефекту. Також рекомендуємо купити гнучкий шомпол.

Протяжки для чистки зброї мають невелику вагу й невеликий розмір. Це дозволяє брати їх із собою на польовий виїзд і носити  в кишені або в чохлі, якщо у Вас є чохол для зброї. Доглядати протяжку дуже просто, її конструкція дозволяє проводити прання навіть у пральній машині без шкоди для неї.

Купуючи шнури для чистки зброї у нас, ви продовжуєте термін служби своєї зброї та робите стрільбу зручною і комфортною.


Напишіть нам повідомлення!