visa
тел: (096) 806 66 51

Чохли, кейси та бокси

Виводити:


Чохол для зброї – зручність та надійність


Один із найважливіших аксесуарів для стрільця, без якого практично не можна їхати на полювання чи стрільбища, це кейс для зброї або чохол для перенесення зброї. А за чинним законодавством чохол для снайперської гвинтівки особливо необхідний, тому що будь-яка зброя при транспортуванні та перенесенні має знаходитись у спеціальному кейсі чи чохлі. Але навіть якщо проігнорувати цю вимогу, варто враховувати, що тактичні чохли та кейси для зброї у будь-якому випадку потрібні для подовження терміну експлуатації. До того ж вони потрібні для звичайної зручності.

Усі чохли можна розділити на кілька категорій:

· Жорсткий чохол або тубус;

· Напівжорсткі чохли для карабіна;

· М'який чохол для гвинтівки;

· Тактичні чохли для зброї;

· Валіза для гвинтівки;

· Сумка для гвинтівки.

Кожен із цих чохлів або сумок мають свої особливості, про які ви можете дізнатися у наших менеджерів або переглянувши характеристики на сайті.

Чохли для зброї з оптикоюУ нас на сайті ви можете знайти різні чохли для зброї з оптикою (для снайперських гвинтівок). Якщо вам потрібна сумка або чохол для зброї, то ви знайдете їх серед товарів на цій сторінці. Чохол рюкзак для зброї оберігає не лише приціл, а й інші частини зброї, які можуть легко пошкодитись. Недолік у таких чохлів лише один – їх вага, тому що вони виготовляються з міцної шкіри, яка здатна добре тримати форму.

Хорошим рішенням буде і кейс для гладкоствольної зброї, або кейс для зброї з оптикою, кейс для зброї пластиковий. Або будь-який інший кейс під зброю. Кейс має всі якості чохла, тільки ще сильніші. Кейси для нарізної зброї забезпечують надійну фіксацію всіх частин зброї, що захищає зброю від потертостей та поломок. Так само в кейсах розташовуються різні кріплення для розібраної гвинтівки, це в свою чергу допомагає економно використовувати місце й розкласти всі деталі. Безперечно, це чудовий привід, щоб купити кейс для зброї.


Чохол для мисливської зброїКожен мисливець має кілька чохлів для зброї, це може бути чохол для нарізної зброї або чохол для зброї мисливської, купити яку можна у нас. Найчастіше власники мають не один чохол, тому що мають кілька варіантів упаковки під різні види зброї та ситуації.

Якщо ви вирішили купити рюкзак з чохлом під зброю або купити чохол для зброї, то зупиніть свій вибір на інтернет-магазині GunMater. У нас Ви можете вибрати будь-які моделі чохлів, рюкзаків чи кейсів, а досвідчені фахівці та менеджери нашої компанії підкажуть оптимальний варіант і дадуть слушну пораду щодо вибору зручного чохла для вашої гвинтівки.


Напишіть нам повідомлення!